O firmie

Firma powstała w 1991 roku i od samego początku oferuje Klientom wysokiej jakości produkty i usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo na wysokim poziomie a także nadają estetyczny wygląd.

Gwarancją jakości naszych wyrobów są odpowiednie aprobaty techniczne, atesty oraz deklaracje zgodność z normami europejskimi.

Nasza oferta obejmuje zarówno produkcję, sprzedaż, montaż i serwis systemów zewnętrznych i wewnętrznych do wszystkich rodzajów okien.

Aby ułatwić dostęp do najnowszych rozwiązań i informacji technicznych, nasza oferta jest nieustannie poszerzana w zakresie systemów osłon i zabezpieczeń.

Starając się dogodzić Naszym Klientom stale podnosimy kwalifikacje pracowników poprzez różnego rodzaju szkolenia.

Firma „Vertico" posiada tytuł „EXPERT SOMFY" potwierdzający doskonała znajomość technologii i produkcji.

Fachowa obsługa oraz doradztwo w wyborze odpowiedniego systemu to dla nas priorytet, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby.

Nasze wyroby produkujemy z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Produkty naszej firmy są gwarancją jakości i niezawodności – zaufaj nam i Ty tak jak zrobiły to setki Naszych Klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.