Moskitiery

MOSKITIERY 

Moskitiery Vertico Producent Warszawa

Moskitiery są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami. Dostępne są trzy systemy moskitier ramkowych: stałe, otwierane i przesuwne oraz moskitiera zwijana. Dzięki tej różnorodności możemy dobrać odpowiednią moskitierę do każdego rodzaju okna i pomieszczenia.

Konstrukcja moskitier umożliwia prosty montaż na profilach okiennych i drzwiowych. Moskitiera otwierana MRO znakomicie sprawdzi się w przypadku drzwi balkonowych. W pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery ramkowej stałej MRS. System MRSZ nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna. W przypadku wyjścia na taras idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery przesuwnej MRP. 

Moskitiery Aluprof wykonane są z aluminium i dostępne w wielu kolorach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie produktu do ramy okiennej i elewacji budynku. Wykonywane są pod indywidualny wymiar klienta co daje 100% zabezpieczenia przed insektami. Moskitiery nadają się do wszystkich typów okien i drzwi.

Profile z których produkujemy moskitiery wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium. Podstawowymi kolorami jest biały i brąz, jednak istnieje możliwość polakierowania proszkowo na dowolny kolor RAL – lakierowane proszkowo profile nie tracą koloru, nie pękają i nie łuszczą się. Siatka wykonana jest z włókien szklanych, powlekanych PCV; małe otwory w siatce zatrzymują owady ale nie powodują zmniejszenia cyrkulacji powietrza.

Proponujemy Państwu: